Artifeks Bilişim Teknolojileri

Alanlarında öncü ve vizyon sahibi üreticilerle işbirliği içinde olan Artifeks Bilişim, katma değerli distribütörlük anlayışını benimseyerek müşterilerine en gelişmiş ve en güncel teknolojiyi en etkin şekilde sunma ilkesini benimsemiştir.

Artifeks Bilişim, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine göre paralel ölçeklenebilir hizmetler sunmak için teknik kadrosu ile uygulanabilir çözümler üretmekte ve böylece iş ortaklarının hızlı büyümesine ve müşteride derinleşmesine katkıda bulunmaktadır.

Artifeks Bilişim, tecrübeli satış yöneticilerinin çabalarıyla, iş ortaklarıyla kurduğu iyi ilişkiler çerçevesinde; uzaktan ve yerinde teknik destek, danışmanlık ve eğitim desteği sağlayarak, güçlü bir iş ortağı gereksinimlerini eksiksiz yerine getirmektedir.

Güçlü ve güvenilir yapısıyla; müşteri memnuniyetine ve yeni işbirliklerine verdiği önemi 14 yıldır ilk günkü kadar istekli ve hırslı sürdüren Artifeks Bilişim, bilişim sektöründe katma değerli distribütorluk anlayışında liderler arasında olmayı sürdürmektedir.